KONST / Litografier / Färglitografi 14926336
nr 1492 6336
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
"Storskär". Signerad, numrerad PT 17/25. Färglitografi, bildmått: 54x36 cm, yttermått inklusive ram: 81x59 cm
Kondition: saknar glas
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 18:00:14
26/9 16:46:54
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne